...fotím tak, jak bych si ve svatební den přála být focená já. Tak, aby to nenarušilo to důležité...

Mám skvělého manžela, vzala jsem si ho ve svých 20 letech a jsme spolu už dalších 20 let. Máme tři krásné děti. Věřím na lásku na celý život a věřím na manželství. Svatba je pro mě velká oslava, zpečetění tohoto vztahu. Je pro mě důležitější, než všechno důležité :-), co ke svatbě patří. Dokonce důležitější než fotky :-). Proto fotím tak, jak bych si v tento den přála být focená já sama. Tak, aby to nenarušilo to důležité.

Vaše radost, moje radost!!!

co vás nejčastěji zajímá

VAŠE RADOST, MOJE radost!

TI, CO JSEM FOTILA

Markéti, jsem ti neuvěřitelně zavázána! Způsob, jakým pracuješ na svatbě - jsi nenápadná, pohotová vždy zachytíš i sebemenší detail, plná nápadů a kreativity! Fotky mluví za sebe..jsou dechberoucí! Byla pro nás čest mít tak dokonalou fotografku! Díky!

Veronika a Michael

fotografka, dirigent

tančírna v račím údolí

Pokud budete mít to štěstí a dostali jste se na tuto stránku Markétky, už dál nehledejte. Díky jejím fotkám budete mít ty nejkouzelnější fotografie, které narozdíl od vzpomínek nevyblednou. Markétka dokáže neuvěřitelně zachytit okamžik, který ve skutečnosti trvá jen vteřinku. Z jejích fotek prostě prskají emoce! A kromě toho, že je neskutečně talentovaná, je to také dobrá duše, která není jen cizí paní na vaší svatbě, ale stane se během pár minut hostem na vaší svatbě, vaším přítelem, vaší rodinou. Děkujeme z celého srdce, Markétko! Nevím, jak to děláš, ale děláš to nejlíp! 📷 Veronika, Honza a Robin

Veronika a Honza

zikmundov

Marki, i když jsme tě neznali, tak když jsi za námi přijela, už po pár minutách jsme si připadali jako staří známí. Ta tvoje milá a empatická povaha je tak přirozená a opravdová, že o Tobě jeden vlastně ani neví, jsi jako host; svými mimikry jsi dokonale splynula a odedla špičkovou práci s dokonalou precizností. Je to snad i škoda, protože s tak krasným člověkem by se chtělo tančit a pít.
Kvalitu človeka je dopředu těžké odhadnout, ale díky Tobě byl náš velký den ještě krásnější a na fotkách je to vidět. Slova těžko vyjádří pocit dokonalého zážitku. Za něj Ti, Marki, děkujeme!

Daniela a Kuba

dvůr honětice