Jak si máme zarezervovat termín svatebního focení?

Napište mi, nebo zavolejte a já Vám potvrdím, jestli mám termín volný. Pokud ano, pošlete mi krátký informační mail – kde a kdy se svatba koná, kontakt na Vás a v jakém rozsahu budete fotografování chtít. Ten si založím a poprosím Vás o zaplacení rezervační zálohy 2000,-.

A co bude dál?

Na základní věci se domluvíme takto mailem nebo telefonicky, ale určitě je dobré sejít se osobně, abychom se poznali a abychom společně probrali detaily a našli nejlepší způsob, jak bude focení probíhat.

Tato schůzka nespěchá, stačí řekněme měsíc před termínem svatby.

Jak pak s Vámi probíhá focení ve svatební den?

Nejčastěji fotím celý svatební den. Je to pro mě nejlepší způsob, jak svatbu zachytit. Forografie pak vypráví příběh. Nejlépe také do fotek dostanu atmosféry svatby. Při prohlížení pak má člověk pocit, že opravdu čte příběh svatebního dne…

Pokud to z nějakého důvodu není možné, fotím i kratší úseky.

Nejlepší podmínky pro focení portrétů jsou v podvečer, protože je nejzajímavější světlo. V případě zájmu mohu mít s sebou asistenta. Jinak nám postačí někdo z Vašich přátel.

Také mohu zajistit druhého fotografa.

Co placení?

Platit budete až při převzetí fotografií, buď hotově nebo převodem na účet.

V jaké formě fotky dostaneme?

Dostanete 3 ks potištěných dvd s fotkami a pokud budete chtít, zhotovím Vám reprezentativní fotoknihu tištěnou na fotopapír.

Neupravené fotografie neposkytuji – díky za pochopení 🙂