Nemám moc ráda výraz glamour :-). Evokuje u mě příliš dokonalé ženy s příliš upravenou vizáží. Já sama taková nejsem.

A i ve svých fotkách se snažím zachytit Vaši osobitou krásu a  Vaši ženskost. Je zajímavé, že vždy, když nějakou ženu fotím a hledám to, co je na ní krásné, vidím ji pak už navždy jako takto. Není to fráze, ale moje osobní zkušenost, že opravdu každá žena je krásná a když její krásu člověk jednou uvidí, vidí ji pak už pořád.

Je takové fotografování pro mě?

Pokud se chcete cítit krásná, udělat radost sobě nebo partnerovi, pak vězte, že ano. Nezáleží na věku ani na mírách. Mou touhou je, abyste  byla hrdá na to, kým jste.

Jak se mám upravit a na co mám myslet před focením?

Nabízím Vám zajištění líčení a úpravu vlasů u profesionální vizážistky. I pokud byste tuto službu nevyužila, je potřeba si umýt a event. upravit vlasy. Doporučuji i make up, alespoň ke sjednocení pleti a zvýraznění očí.

Je dobré dva tři dny před focením dostatečně pít a spát.

Co si mám vzít za oblečení?

Tady velmi záleží na osobní představě, kterou o fotkách máte. To zkonzultujeme telefonicky před fotografováním. Obecně je dobré si vzít kousků oblečení nebo prádla víc, já mám také k zapůjčení šátky a nějaké doplňky. Můžeme se domluvit osobně telefonicky a namyslet oblečení tak, aby fotografie opravdu vystihovaly Vás.

Jak dlouho budeme fotit?

Fotit budeme asi hodinu, pokud se necháte profesionálně upravit, počítejte s další hodinkou.

Jak fotografie potom dostanu?

Dostanete 6 upravených a vyretušovaných fotografií (obvykle ve 3 variantách – čb, barevný posun), celkem tedy cca 18 fotografií, na dvd. V případě zájmu se pak domluvíme na vyvolání fotek, zhotovení obrazu nebo plakátu. Pokud byste ráda dostala fotografií víc, domluvíme se individuálně na úpravě dalších fotek.