Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo (vyžadováno)

Předmět zprávy

Něco o Vaší svatbě

Vaše zpráva

 

Markéta Zelenková

Brno
mobil: +420 737 243 112
mail: info@marketazelenkova.cz
 
 Výstřižek

 

Reference

Milá Markét,

Nevím, jak bych slovy vyjádřila okouzlení z Tvé práce, lépe řečeno z Tvého umění! Fotky jsou krásné a přirozené, mám pocit, že jsi zachytila ty nejhezčí chvilky ze dne, na nějž bychom měli vzpomínat ve chvílích, kdy vše nebude růžové a ideální a Tvoje fotky nám k upamatování nejenom té povrchní stránky, jinými slovy, že jsme tenkrát bývali mladí a štíhlí, ale i té stránky, která ilustruje naši náladu a pocity, pomohou. Jsem ráda samozřejmě za nekonečnou řadu věcí, kterou jsme si, doufám vzájemně, v životě přinesly). Z fotek mám pocit, že se v nich objevuje Tvůj naturel – obrovský smysl pro estetično, přírodu, mezilidské vztahy. Doufám, že tato slova nepůsobí moc pateticky a vyumělkovaně od někoho, kdo ani nepokládal za důležité svou svatbu zachytit prostřednictvím objektivu fotografa, ale teď vidím, jakou chybu bych udělala! Ještě, že existují přátelé, kteří leckdy našim chybám dokážou předejít a děkuji, že existují lidé, díky kterým jsme si schopni uvědomit, jakou oporu v nich máme!
Všechny fotky, které k nám dorazily, jsme bez problémů stáhli, bez dechu jsme koukali v doporučeném pořadí a pak jsme se jen zasněně dívali a pěli chválu!
DĚKUJEME a přejeme stále stejný entusiasmus do dalšího zachycování pocitů a příběhů!
 
Hanka a Jarek 🙂
 
 
Přirozeně každý chce, aby jeho svatba byla perfektní. Stojí to hodně úsilí a nepředvídaného stresu.
Markétu jsme neznali a když za námi v den D prijela, uz po pár minutách jsme si připadali jako staří známí. Její milá a a empatická povaha je tak přirozená a skutečná, že o ní jeden vlastně ani neví; svými mimikry dokonale splyne a odvádí špičkovou práci s tichou precizností. Je to snad i škoda, neboť s tak krasným člověkem by se chtělo tančit a pít.
Kvalita její práce mluví za sebe. Kvalitu člověka je dopředu težké odhadnout, ale díky Markétě byl náš velký den krásnější a na výsledku to je vidět. Slova těžko vyjádříi pocit dokonalého zážitku. Za něj Ti, Markéto, děkujeme.

 

Daniela a Kuba

 

Když jsem hledala fotografa, který by zachytil náš svatební den, prošla jsem nespočet krásných fotek, ale ty Markétiny v sobě mají navíc něco zvláštního a jedinečného. Každá fotografie má svůj význam, je z ní cítit atmosféra zachyceného okamžiku a promítají se v ní pocity, které můžete prožívat, protože ani nevnímáte, že Vás zpovzdáli někdo fotí. Díky tomu jsou fotky přirozené a to je dělá tak krásné. Markétu doporučujeme nejenom jako skvělou fotografku, ale také jako příjemného a pohodového člověka, se kterým je radost spolupracovat. Děkujeme! 

Katka a Jirka

Úžasná bytost, která Vás svou přirozeností a úsměvem nenápadně provází celý svatební den, když výsledkem nejsou fotografie staticky zachycující, co se dělo, ale vyprávějící příběh, zobrazující pocity a atmosféru.

Niki a Jan