TI, CO JSEM FOTILA

Markéti, jsem ti neuvěřitelně zavázána! Způsob, jakým pracuješ na svatbě - jsi nenápadná, pohotová vždy zachytíš i sebemenší detail, plná nápadů a kreativity! Fotky mluví za sebe..jsou dechberoucí! Byla pro nás čest mít tak dokonalou fotografku! Díky!

Veronika a Michael

fotografka, dirigent

tančírna v račím údolí

Pokud budete mít to štěstí a dostali jste se na tuto stránku Markétky, už dál nehledejte. Díky jejím fotkám budete mít ty nejkouzelnější fotografie, které narozdíl od vzpomínek nevyblednou. Markétka dokáže neuvěřitelně zachytit okamžik, který ve skutečnosti trvá jen vteřinku. Z jejích fotek prostě prskají emoce! A kromě toho, že je neskutečně talentovaná, je to také dobrá duše, která není jen cizí paní na vaší svatbě, ale stane se během pár minut hostem na vaší svatbě, vaším přítelem, vaší rodinou. Děkujeme z celého srdce, Markétko! Nevím, jak to děláš, ale děláš to nejlíp! 📷 Veronika, Honza a Robin

Veronika a Honza

zikmundov

Mila Marki, chtěla jsem ti říct, že se hluboce klaním před tvým fotografickým uměním, které jsi předvedla na Bínovic svatbě 🙂. Neznám moc fotografů, kteří by na svatbě předvedli takový dokumentární výkon, jako Ty! Takže ještě jednou, nádherný fotky s přesahem a zachyceny momenty, které jen tak někdo nezachytí! Moc moc tleskám!

Barbora

fotografka a architektka

Marki, i když jsme tě neznali, tak když jsi za námi přijela, už po pár minutách jsme si připadali jako staří známí. Ta tvoje milá a empatická povaha je tak přirozená a opravdová, že o Tobě jeden vlastně ani neví, jsi jako host; svými mimikry jsi dokonale splynula a odedla špičkovou práci s dokonalou precizností. Je to snad i škoda, protože s tak krasným člověkem by se chtělo tančit a pít.
Kvalitu človeka je dopředu těžké odhadnout, ale díky Tobě byl náš velký den ještě krásnější a na fotkách je to vidět. Slova těžko vyjádří pocit dokonalého zážitku. Za něj Ti, Marki, děkujeme!

Daniela a Kuba

dvůr honětice

Milá Markétko, právě jsme se v klidu podívali na fotky od Tebe (děkujeme za doporučení, že to máme udělat spolu. Ale já to v práci tedy nevydržela :) a na pár fotek jsem se podívala, ale většinu vidím až teď s Edou poprvé ;). Po zhlédnutí řekl absolutně dojatý: ,,Jak tohle napíšeme Markétě?" A ano, nevím, jak slovy vyjádřit to, co se Ti podařilo. Asi nejde popsat, jaké štěstí a emoce se Ti pro nás povedlo zachytit. Věděli jsme, že jsi talent a výjimečná svým vnímáním, ale tohle nám vyrazilo dech. Ty fotky jsou dokonalé. Brečíme oba.

Děkujeme za Tebe ♡

T+E

Terezka a Eduard

svatba kůlna jedovnice

TOTO JSOU JEDNY Z MÝCH NEJMILEJŠÍCH FOCENÍ:

Všechna focení mám uvnitř schovaná. Z některých byly třeba i mnohem krásnější fotky. Tyto ale pro mě zůstaly v poslední době nejhloub..

další galerie