Ženský portrét

ANSWER:

QUESTION:

Nemám moc ráda výraz glamour :-). Evokuje u mě příliš dokonalé ženy s příliš upravenou vizáží. Já sama taková nejsem.

A i ve svých fotkách se snažím zachytit Vaši osobitou krásu a  Vaši ženskost. Je zajímavé, že vždy, když nějakou ženu fotím a hledám to, co je na ní krásné, vidím ji pak už navždy jako takto. Není to fráze, ale moje osobní zkušenost, že opravdu každá žena je krásná a když její krásu člověk jednou uvidí, vidí ji pak už pořád.

Ženský portrét

ANSWER:

QUESTION:

Pokud se chcete cítit krásná, udělat radost sobě nebo partnerovi, pak vězte, že ano. Nezáleží na věku ani na mírách. Mou touhou je, abyste  byla hrdá na to, kým jste.

Je takové fotografování pro mě?

ANSWER:

QUESTION:

Nabízím Vám zajištění líčení a úpravu vlasů u profesionální vizážistky. I pokud byste tuto službu nevyužila, je potřeba si umýt a event. upravit vlasy. Doporučuji i make up, alespoň ke sjednocení pleti a zvýraznění očí. Záleží ale hodně na Vaší osobnosti. Pokud jste výrazně přirozený typ, tak je lépe líčení nepřehánět, nebo se mu i vyhnout.

Je dobré dva tři dny před focením dostatečně pít a spát.

Jak se mám upravit a na co mám myslet před focením?

QUESTION:

ANSWER:

Co si mám vzít za oblečení?

Tady velmi záleží na osobní představě, kterou o fotkách máte. To zkonzultujeme telefonicky před fotografováním. Obecně je dobré si vzít kousků oblečení nebo prádla víc, já mám také k zapůjčení šátky a nějaké doplňky. Můžeme se domluvit osobně telefonicky a namyslet oblečení tak, aby fotografie opravdu vystihovaly Vás.

QUESTION:

ANSWER:

Jak dlouho budeme fotit?

Fotit budeme asi hodinu, pokud se necháte profesionálně upravit, počítejte s další hodinkou.

QUESTION:

ANSWER:

Jak fotografie potom dostanu?

Dostanete asi 15 fotografií. Pokud byste chtěla některé fotky retušovat, domluvíme se individuálně. Fotky Vám pošlu elektronicky, nebo si pro ně přijdete ke mě a dám Vám je na dvd.