Moje specializace

Specializuji se na focení svateb, focení dětí, glamour fotografii a focení rodin. Baví mě pozorovat lidi, zachycovat emoce. Každý člověk je krásný a já se snažím zachytit ty nejkrásnější okamžiky.

Fotovýbava

Fotím na profesionální digitální zrcadlovku NIKON D700. K dispozici mám několik objektivů s dlouhým i krátkým ohniskem. Nejraději mám objektiv Nikkor 70 – 200, f 2,8. Mám ráda jeho bokeh (laicky rozmazáné pozadí) a taky to, že mohu být od děje v dostatečné vzdálenosti, neruším a lidé často ani neví, že je fotím. To mi umožní zachytit přirozené emoce a momenty.

Úprava fotografií

Všechny fotografie pečlivě procházím a vybírám ty, které pak následně upravím do finální podoby. Všechny předané fotografie jsou upravené, z toho několik (z celodenního svatebního focení) je s tzv. velkou retuší (retuš pleti, jas očí, atd.)

Jak probíhá focení …

Připravila jsem po Vás několik stránek s informacemi jak probíhá focení svateb, dětí, rodin a glamour fotografie. Ceník focení najdete zde.

  1. Svatební fotografie
  2. Focení miminek a dětí
  3. Focení rodin
  4. Glamour fotografie 

Prohlédněte si fotogalerii

Prohlédněte si moji fotogalerii z akcí a svateb, které jsem v minulosti fotila. Pokud se Vám líbí moje práce a rukopis, napište mi. Ráda s Vámi budu spolupracovat.