Kdy je focení nejmenších nejlepší?

Nejlepší období pro focení novorozenců je do 14 dnů od porodu. Miminka tou dobou ještě hodně spinkají a pokud byste rádi měli fotky těch krásných, spinkajících uzlíčků, je potřeba fotit už tady.

Je dobré se ozvat již před porodem, abych s focením přibližně počítala.

Jak focení probíhá?

Přijedete ke mně domů, já budu mít zatopeno natolik, aby miminku bylo dobře, i když bude nahulaté :-). (Maminko, vy si vemte něco lehkého, aby Vám nebylo horko.)

Miminko u mě vysvlečeme, překryjeme ho dekou, nakrmíme a uspinkáme ho. (Při převlékání až po krmení by se mohlo probudit a být pak déle čilé :-).

Počítám s tím, že to může trvat dlouho a rezervuji si na Vás celé dopoledne. Focení tedy může trvat od 1 do 4 hodin. Na čas nijak nehrajeme, protože pohoda mrňouska je nejdůležitější.

Výjimečně (zvláště u starších miminek) se může stát, že miminko je uplakané a focení raději kvůli jeho pohodě zrušíme, nebo přesuneme na jindy.

Jak je to s placením?

Peníze přijímám až při předání fotografií, buď hotově nebo převodem na účet.

A jak dostanu fotky?

Dostanete 6 upravených fotografií až ve třech variantách (např. barevná, čb,…) na dvd, celkem tedy 18 fotografií. Pokud budete chtít, domluvíme se na vytištění fotografií, zhotovení obrazu nebo plakátu.

V případě, že byste fotografií chtěli víc, domlouváme se individuálně.

Neupravené fotografie neposkytuji, díky za pochopení.